В Первомайске бывший зек вечером и ночью нападал с ножом на женщин

27 ноября 2018, 21:06

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Так, 12 лютого 2018 року, у вечірній час молодик, перебуваючи в одному з торговельних павільйонів міста Первомайськ, погрожуючи продавчині розправою та демонструючи реальність своїх погроз приставивши ножа до шиї жінки, заволодів наявними у касі павільйону грошовими коштами в сумі 300 гривень. 

Не припинивши свою злочинну діяльність та реалізуючи умисел на відкрите заволодіння майном, 16 лютого цього року, у нічний час, побачивши на одній з вулиць жінку, яка поверталася додому, зловмисник напав на жінку ззаду та, з метою подолання опору, спричинивши ножем різану рану підборіддя потерпілої дістав з її кишені та заволодів мобільним телефоном.

Завдяки належній та скоординованій діяльності оперативних підрозділів та процесуального керівника Первомайської місцевої прокуратури у цей же день, 16 лютого 2018 року, розбійника затримано, оголошено йому про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 187 КК України та взято під варту. .

23 листопада 2018 року Первомайським міськрайонним судом, завдяки чіткій позиції державного обвинувача та достатній доказовій базі, підтримано принципову позицію місцевої прокуратури — зловмисника визнано винним у скоєнні інкримінованих злочинів та призначено максимальний строк покарання у вигляді позбавлення волі на 10 років з конфіскацією майна.

За інформацією Первомайської місцевої прокуратури


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *