Для николаевцев продлили срок поверки счетчиков воды на два месяца

13 марта 2019, 19:07

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич доручив директору МКП «Миколаївводоканал» продовжити термін повірки лічильників на 2 місяці.

— Сьогодні дізнався, що в черговий раз, думаючи про комунальне майно, ми забуваємо про людей, яким це майно належить.  Мене дуже обурила ситуація навколо забезпечення повірки лічильників МКП «Миколаївводоканал». Звісно, ми звикли робити все в останню мить, проте це не привід принижувати людську гідність та «маринувати» людей в чергах. Надав розпорядження директору комунального підприємства Борису Дуденку продовжити термін повірки лічильників води на два місяці. Прошу миколаївців з розумінням поставитися до цього питання і протягом вказаного терміну провести повірку своїх приладів обліку, — йде мова у зверненні Олександра Сєнкевича, розміщеному на офіційній сторінці в фейсбук.

При цьому міський голова підкреслює, що завдання керівника МКП «Миколаївводоканал» — організувати роботу на цивілізованому рівні.

— У четвер, 14 березня, на сесії міської ради ми приймемо рішення про затвердження Положення про інформаційну систему «Реєстр територіальної громади міста Миколаєва». Це дозволить городянам уникнути необхідності надавати злощасну довідку про склад сім’ї, у тому числі й на водоканалі. Сподіваюся на одностайну підтримку депутатів, — інформує Олександр Сєнкевич.

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *