В Николаеве с визитом побывала заместитель министра юстиции Украины

14 марта 2019, 18:30

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Поєднати зусилля та зосередитися на конструктивній роботі – сьогодні це завдання номер один! На цьому наголосила заступник міністра юстиції з державної реєстрації Ірина Садовська під час робочої зустрічі з нотаріальною спільнотою Миколаївщини.

Серед тем до обговорення – провадження тестування для підтвердження професійної діяльності державного реєстратора, повідомляється на сайті ГТУЮ в Миколаївській області.

«Раніше для осіб, які починають реєстраційну діяльність були дуже прості кваліфікаційні вимоги. Тепер реєстратор, для входження в професію, буде складати тести. Окрім цього, тести матимуть складати особи, які здійснювали реєстраційну діяльність і були відключені. Зауважу, що тестування не має на меті створення санкцій, напроти – воно спрямоване на підвищення якості послуг для громадян», — відзначила заступник Міністра юстиції.

Під час палкої дискусії, яка тривала близько трьох годин, присутні обговорили проблемні питання, з якими стикаються нотарі, а головне — розпочали спільну роботу в напрямі напрацювання конкретних алгоритмів, які мають покращити надання послуг на місцях.

«Вкотре впевнився, що комунікація — це чи не найголовніше у будь-якій справі, адже більшість питань зняли просто на місці. Дякую всім за жваву бесіду і ще раз наголошую, що спільними зусиллями можна вирішити будь-які протиріччя, адже від дій кожного з нас залежить загальний результат – реалізація права громадян на якісні послуги», — зазначив начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк.

Довідково. Наразі з усієї України від реєстру відключені 192 особи, з них — 41 нотаріус, при цьому на Миколаївщині порушень не було в жодного нотаріуса, тож нікому з нашої області тестування поки що проходити не доведеться.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *