Университет Государственной фискальной службы Украины осуществляет набор на факультет подготовки, переподготовки и повышения квалификации работников налоговой милиции

20 марта 2019, 22:39

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Головне управління ДФС у Миколаївській області повідомляє, що Університет державної фіскальної служби України (м. Ірпінь, Київська область) здійснює добір абітурієнтів для участі у конкурсі для зарахування на Факультет підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції.

Звертаємо увагу, що до 30 червня 2019 року абітурієнти мають звернутись до відділу персоналу ГУ ДФС у областях,  м. Києві, Офісу великих платників податків ДФС або до сектору комплектування та проходження служби відділу кадрів Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції для формування особової справи.

Університет Державної фіскальної служби України визнаний в Україні та за її межами як навчальний, методичний центр, у якому напрацьовано значний досвід міжгалузевого поєднання економічної та правової освіти, науки й практики при здійсненні профільної підготовки фахівців, відповідно до вимог сучасного ринку праці.

Факультет підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції університету ДФС України − навчальний підрозділ, який не має аналогів в Україні. Сферою діяльності випускників факультету є виявлення, розкриття та упередження злочинів у фінансовій сфері.

З інструкцією щодо порядку вступу на факультет підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції університету ДФС України можна отримати за посиланням: http://www.fpm.org.ua або звернутись за телефоном: 066-517-82-98.

Головне управління ДФС у Миколаївській області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *