На Центральном рынке в Николаеве побывала Александра Кужель

24 марта 2019, 14:48

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Народний депутат України від ВО «Батьківщина» Олександра Кужель зустрілась із миколаївськими підприємцями та активістами обласного партосередку, відповіла на запитання журналістів.

Як повідомляє прес-служба Миколаївської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», понад 30 представників малого та середнього бізнесу взяли участь в обговоренні Нового економічного курсу України.

«Часто бувала в Миколаєві. На жаль, він став захаращенним містом, в якому немає господаря. Побувала на Центральному ринку. Його порівнюють з Шанхаєм. Який Шанхай? Там все впорядковано, чисто і красиво. Щойно приїхала з Ізмаілу, міста районного значення. Ніякого порівняння з містом обласного значення, яким є Миколаїв», — зазначила Олександр Кужель.

На її думку, Миколаїв – показник занедбаності та відсутності розумної управлінської політики. Єдиним шансом для виведення міста з розряду «депресивних» є зміна економічного курсу, який пропонує новий лідер держави Юлія Тимошенко.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *