В БСМП Николаева обратилась пять человек, которых покусала бешеная собака

28 марта 2019, 20:03

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Сьогодні до лікарні швидкої медичної допомоги звернулися п’ятеро миколаївців зі скаргою на укуси безпритульної собаки.

Собака нападала на людей в районі онкологічного диспансеру. Всі покусані стверджують, що тварина виглядала схожою на скажену. До місця подій були викликані фахівці КП «Центр захисту тварин». Собаку відловили, приспали і відвезли до «ЦЗТ». За свідченнями очевидців, тварину ніхто не провокував, цуценят, яких би вона могла захищати, поруч теж не було. Тим не менш, вона поводилася неадекватно і вкрай агресивно. При відлові кинулася на ловця. Фахівці зазначають, це вже викликає подив. Адже від уколу тварині стає боляче і вона зазвичай втікає.

Директор КП «Центр захисту тварин» Олександр Голобродський зазначає:

Висновки про стан собаки можна буде зробити на ранок, після того, як її оглянуть ветеринари. Тільки потім буде прийняте рішення про наші подальші дії. У нас є інформація, що тварина кидалася на людей протягом певного часу. Отже, якщо хтось став жертвою її нападу в районі онкодиспансеру або офтальмологічної лікарні, зверніться негайно до лікарів. Це може бути вкрай небезпечно.

Наразі до лікарні швидкої медичної допомоги звернулося п’ять миколаївців. Двоє залишилися в лікарнях: жінка – в ЛШМД, чоловік – в ЦМПСД №5 (колишня Вітовська лікарня).

У тих, хто звернувся по медичну допомогу, виявлені поверхневі рани. Була проведена санітарна обробка, специфічна терапія і надані показання для вакцинації. Троє людей відмовилися від перебування в медичному закладі. Вони проінформовані про небезпеку. Інформація про них передана за місцем реєстрації або лікарю, з яким підписана декларація, — зазначив головний лікар лікарні швидкої медичної допомоги Олександр Дем’янов.

Спеціалісти ще раз наголошують: якщо на вас в зазначеному районі нападала собака, терміново зверніться до лікарів. Для людини скажені тварини становлять неабияку загрозу. Хвороба розвивається швидко і несе смертельну загрозу. Потурбуйтеся про своє здоров’я.

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *