В николаевском колледже провели «День на избирательном участке»

28 марта 2019, 22:25

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Остання репетиція перед вирішальним кроком – студенти Коледжу МНУ ім. В.О. Сухомлинського провели «День на виборчій дільниці». Захід організувала команда Миколаївської юстиції, мета – на практиці показати молоді, як реалізувати свої виборчі права, а також пояснити, що робити, якщо вони помітили порушення під час голосування.

За словами начальника Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Романа Возняка, гра «День на виборчій дільниці» – це не політизація ВУЗів, а виховання активного та дієвого громадянина.

«Одним з факторів пасивності молоді на виборах є низький рівень обізнаності у виборчому праві й можливостях громадян. Сподіваюсь, що змоделювавши сьогодні ситуації основних порушень виборчих прав, вже 31 березня молоді люди зможуть в повній мірі реалізувати своє право на голос», — відзначив керівник регіональної юстиції.

Протягом гри розглядали ситуації, що фактично можуть виникнути в день голосування, зокрема в одній із запропонованих ситуацій йшлося про блогера, який у будь-який спосіб намагався поділитися зі своїми підписниками відео з кабінки для голосування. Відзначимо, що законодавство забороняє фотографування та відеофіксацію результатів волевиявлення виборців у кабіні для таємного голосування. Тож, якщо ви стали свідком таких дій – звертайся до компетентних органів. Це можуть бути — голови відповідних виборчих комісій, офіційні спостерігачі чи представники поліції.

З повагою Прес-служба Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *