В Николаеве на улице 3-й Слободской запустили лифт, который не работал 10 лет

29 марта 2019, 19:06

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

У ще одній багатоповерхівці Миколаєва запрацювали ліфти, які вимушено простоювали тривалий час. На цей раз зі сплячки, яка тривала біля 10 років, вийшло 5 ліфтів в 9-поверховому будинку по вул. 3 Слобідській, 56. Щоб реалізувати проект, довелося замінити повністю все обладнання. Монтажні роботи здійснила компанія «Центрліфт».

Сьогодні, 29 березня, з мешканцями даного будинку зустрілись мер Олександр Сєнкевич і секретар міської ради Тетяна Казакова. Вони поспілкувалися і з миколаївцями і перевірили, наскільки якісно виконані роботи.

Як розповів Олександр Сєнкевич, в даному будинку встановили нові вертикальні підйомники турецького виробництва. Це сучасні ліфти. Крім того, вони диспетчеризовані. На придбання обладнання і його установку гроші виділили з міського бюджету. В цілому весь комплекс робіт обійшовся в 1,8 млн.грн.

Мер Миколаєва попросив відповідально ставитися до міського майна і берегти ліфти. Він подякував усім городянам, адже завдяки їх податковим відрахуванням наповнюється скарбниця Миколаєва і міська влада має можливість реалізовувати такі проекти.

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *