В Витовском районе поймали браконьеров, которые ловили рыбу во время нереста

06 апреля 2019, 15:22

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Вчора, 5 квітня, миколаївські поліцейські оперативної групи з протидії незаконному вилову водних біоресурсів на водних об’єктах ГУНП в Миколаївській області під час спільного патрулювання з представниками «Рибоохоронного патруля» поблизу с. Пересадівка Вітовського району виявили зловмисника, який за допомогою незаконного знаряддя «Драч» ловив рибу в річці Інгул.

У ході подальшого патрулювання правоохоронці виявили ще трьох рибалок, які ловили рибу вудками з трійними гачками, що наразі, у період нересту, заборонено.

Відносно усіх правопорушників співробітники Управління державного агентства рибного господарства в Миколаївській області склали адміністративні протоколи за ч.4 ст.85 КУпАП (порушення правил використання об’єктів тваринного світу). Виявлене знаряддя лову та рибу вилучено у встановленому законом порядку. Матеріали адміністративного правопорушення направлені до районного суду для розгляду справи та прийняття законного рішення.

Нагадаємо, що наразі триває заборона на лов всіх видів риби, яка діятиме аж до 10 червня (включно) 2019 року. Винятком є любительська риболовля однією поплавковою вудкою з одним гачком на рибалку або спінінгом в світлий час доби з берега в місцях визначених іхтіологічними відділами Обласних Управлінь рибоохорони. Якщо вам відомі факти порушення правил рибальства, ви можете повідомити за телефонами безкоштовної «гарячої лінії» Управління державного агентства рибного господарства в Миколаївській області – (0512) 43-04-60.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *