Жителя Николаева в Сливино покусала бешеная куница

07 апреля 2019, 9:45

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

05.04.2019 року о 15 години, в кабінеті заступника голови Миколаївської районної державної адміністрації Іванової О.О. проведено позапланове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, на якому розглядалося питання що до введення карантинних обмежень на території села Сливине Веснянської сільської ради, повідомляє прес-служба Миколаївська районна державна адміністрація

Вперше в поточному році на території району, а саме в с. Сливине встановлено випадок захворювання на сказ тварин, якою виявилась дика куниця, яка покусала громадянина Н., який мешкає в м. Миколаїв та працює в с. Сливине, вул. Центральна 2А, де його й було покусано. Тварина загинула 04.04.2019 р., клінічні ознаки перед загибеллю вказували на попередній діагноз на сказ. Отримано експертний висновок №001081 п.м./19 від 05.04.2019р. Миколаївської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини, яким підтверджено діагноз на сказ. У минулому 2018 році с. Сливине ветеринарною службою району було проведено щеплення проти сказу 58 собак та 56 котів. На даний момент ведеться постійний державний ветеринарний контроль та нагляд на місцях за проведенням антирабічних заходів.

З метою запобігання розповсюдження сказу на території Миколаївського району Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Миколаївській районній державній адміністрації постановила увести карантинні обмеження щодо сказу тварин на території с.Сливине Веснянської сільської ради строком на 60 діб з 05.04.2019 року.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *