В Николаевской гимназии состоялась встреча с известным писателем

11 апреля 2019, 16:21

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

У Першій українській гімназії імені Миколи Аркаса у Миколаєві відбулася творча зустріч колективу з письменником Віталієм Дмитровичем Рогожею, членом Національної спілки письменників України. Про це повідомив директор гімназії Сергій Бережний.

Віталій Дмитрович Рогожа – поет, прозаїк, драматург. Автор романів “Запороги: роман-трилогія”: частина 1 “Петро Сагайдачний”, частина 2 “Богдан Хмельницький”, частина 3 “Іван Мазепа” тощо.
Роман “Запороги: роман-трилогія” ч. 1 “Петро Сагайдачний” отримав премію Президента України «Українська книжка року» 2015 року.
Віталій Рогожа народився у 1947 році в селі Мурахівка Березнегуватського району. Хоча і не планував бути письменником, а мріяв стати льотчиком, вірші почав писати ще у школі, після закінчення якої приїхав до м. Миколаєва. Працював на заводі імені 61-го Комунара. Першими наставниками Віталія у літературній творчості стали поети В’ячеслав Качурін, Еміль Январьов і прозаїк Олександр Сизоненко.
Письменник розказав про себе, про свою творчість, поділився з присутніми новими планами на майбутнє, спогадами про те, як вивчав і досліджував Аркасівський родовід. Члени трудового колективу розповіли про вшанування пам’яті Миколи Миколайовича Аркаса у Першій українській гімназії м. Миколаєва, яка носить його ім’я. Звертались до письменника із запитаннями щодо сьогодення, на які отримали стислі відповіді.
Під час зустрічі звучали пісні на слова Віталія Рогожи «Вереснева прелюдія» та «Я хочу Вам вклонитися» (музика Наталії Круміленко). Автор музики була теж присутня на зустрічі.
На останок автор пообіцяв поповнити гімназійну бібліотеку власними творами-новинками.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *