Николаевский ансамбль «Пасадена» победил на чемпионате Европы по современным танцам

11 октября 2017, 22:28

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Зразковий ансамбль сучасного танцю  «Пасадена»  —  колектив добре знаний в області та за її межами. Колектив створено у 1996 році. Його керівники  —  Катерина Алексєєва та Юрій Вдовиченко.

У 2008 році колектив  здобув почесне звання «зразковий». Він успішно працює в таких напрямках як танцювальне шоу, хіп-хоп, диско, хаус, техно  та вдало  поєднує сучасну хореографію  з танцями інших народів.

Ансамбль   пропагує сучасну танцювальну культуру та здоровий спосіб життя серед дітей та молоді.

Нещодавно він повернувся з Польщі,  де виборював своє право бути кращим на  Чемпіонаті Європі з сучасних  танців  WADF у  Варшаві.

WADF визнає, що мистецтво танцю — це набагато більше, ніж змагання. З кожним роком WADF розширює кількість напрямків і дисциплін, за якими проходять змагання, прагнучи залучити до своїх лав виконавців різних жанрів — не тільки класичних бальних і латиноамериканських танців, а й сучасних напрямків, диско, вуличних танців, східних танців, етно, і це не межа!

Цього року у змаганнях брали участь 11 тисяч талановитих і  креативних конкурсантів з 13 країн.

Судді високо оцінили виступи  «Пасадени» – одне 1 місце, та два 2 місця. Це надзвичайно високий результат і чудовий подарунок до 50-річчя Обласного палацу культури!

Переконані, що виступи наших конкурсантів надовго запам’ятаються  організаторам  та учасникам Чемпіонату.

Вітання батькам, які сприяли участі колективу у цьому Чемпіонаті!

Поздоровляємо всіх учасників  зразкового ансамблю сучасного танцю  «Пасадена» та їх тренерів: Катерину Алексєєву та Юрія Вдовиченка з перемогою!


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *