Гибель ребенка на свалке в Николаевском районе: все, что нужно знать

04 мая 2019, 22:50

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

3 травня в ефірі «Українського радіо: Миколаїв» у програмі «Життя як є» говорило про те, що на полігоні твердих побутових відходів загинув дев’ятирічний школяр.

У програмі з’ясовували: Загинула дитина : що могло стати причиною: халатність чиновників чи безвідповідальність батьків ?

Спікери у студії : директор Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради — Сергей Коренев.

Коментар телефоном начальниці Служба у справах дітей Миколаївської ОДА, — Ірини Пономарьової  та спікера Нацполіції в Миколаївській області Олена Бережна.

У програмі « Життя як є» говоримо те, що на полігоні твердих побутових відходів загинув дев'ятирічний школяр.У програмі зясуємо : Загинула дитина : що могло стати причиною: халатність чиновників чи безвідповідальність батьків ? Спікери у студії : директор Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради — Сергей Коренев . Коментар телефоном начальниці Служба у справах дітей Миколаївської ОДА, — Ирина Пономарева (Ірина Пономарьова) та Спікера @Нацполіції в Миколаївській області Елена Бережная . Сподіваємося на прямий зв'язок зі Львоом…Ведуча програми : Galina Samoilenko .

Опубліковано Українське радіо: Миколаїв Пʼятниця, 3 травня 2019 р.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *