Дело о нападении с ножом на николаевского пауэрлифтера: суд справился без потерпевшего

04 октября 2018, 21:43

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

У Центральному районному суді м.Миколаєва відбулось чергове засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням 29-річного місцевого мешканця у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.121 КК України.

У попередньому судовому засіданні обвинувачений та його захисники подали заяву про відвід головуючого по справі судді.

Ухвалою судді Центрального районного суду м.Миколаєва в її задоволенні було відмовлено.

У судове засідання, що відбулось 04 жовтня, не з’явився потерпілий, який згідно встановленого порядку дослідження доказів підлягає допиту. Останній надіслав клопотання про відкладення судового засідання, оскільки він не зможе прибути через погане самопочуття. Порадившись з учасниками процесу, суд ухвалив продовжити засідання за відсутності потерпілого.

Також суд вирішив питання зміни, у відповідності до ст.349 КПК України, встановленого порядку дослідження доказів по справі та мав приступити до дослідження письмових доказів.

Проте, один із захисників, не погодившись з рішеням щодо зміни порядку, подав заяву про відвід головуючого по справі судді, мотивуючі це упередженим та зневажливим ставленням до учасників процесу, зокрема обвинуваченого та захисників.

Судом встановлено, що зазначена заява має ознаки зловживання процесуальним правом на відвід, з метою затягування судового процесу.

За такого, заяву про відвід залишено без розгляду.

Окрім цього, обвинувачений повідомив, що погано себе почуває. За висновком медика з бригади швидкої, обвинуваченому необхідна госпіталізація для обстеження.

З огляду на те, що присутність обвинуваченого у судовому розгляді зазначеного кримінального провадження є обов’язковою, суд оголосив перерву до 10.00 год 12.10.2018 року.

Прес-служба Центрального районного суду м.Миколаєва


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *