Даст ли ЦИК «зеленый свет» Новобугской ОТГ

11 августа 2018, 8:25

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Цього тижня на позачерговій сесії депутати Новобузької міської ради одноголосно прийняли в цілому Проект рішення про добровільне об’єднання Новобузької міської та Новомихайлівської сільської рад у Новобузьку ОТГ з центром у м. Новий Буг.

Валентин Бойко, директор Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, спільно з експертами здійснювали інформаційно-консультаційні виїзди в громаду, брали участь в громадських слуханнях, пояснювали переваги реформи децентралізації, мали зустрічі з ініціативними групами. Приємно констатувати, що крига скресла, громада нарешті вийшла зі стану симбіозу та взяла на себе відповідальність за власне майбутнє.

«На позачерговій сесії міської ради було прийнято доленосне рішення, щодо майбутнього нашої громади. Новий Буг зайшов у реформу децентралізації – ми дали старт Новобузькій міській об’єднаній громаді. Це горизонт можливостей, нові умови управління, єдиний шлях розвитку нашої території» — прокоментував Олександр Бондар, депутат Новобузької районної ради.

Наступний крок для новобужан – це дочекатися рішення Центральної виборчої комісії про проведення перших виборів до ОТГ.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *