Николаевец скрывался от полиции и хотел получить справку, но на него надели наручники

11 мая 2019, 20:13

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Нещодавно до сервісного центру МВС в м. Миколаїв, звернувся місцевий житель з метою отримати довідку щодо несудимості для працевлаштування. Проте, фахівці з’ясували, що клієнт вже півроку розшукується правоохоронцями, як відповідач у справі за позовом про стягнення аліментів. Тож, замість документа, відвідувач отримав зустріч з правоохоронцями.

В поточному році адміністратори сервісних центрів МВС надали громадянам майже 6 тисяч довідок щодо несудимості. Найчастіше вона необхідна клієнтам, які здійснюють оформлення для працевлаштування, для виїзду за кордон або ж для надання в органи соціального забезпечення.

Кожен охочий має можливість замовити довідку двома зручними способами: онлайн через офіційну інтернет-сторінку Регіонального сервісного центру МВС в Миколаївській області або ж у найближчому сервісному центрі МВС.

Для замовлення довідки про несудимість онлайн, слід пройти ідентифікацію за допомогою Електронного цифрового підпису, BankIdD або ж MobileID та здійснити запит. В результаті підготовки відомостей документ можливо отримати особисто в бажаному сервісному центрі МВС або ж в електронному варіанті – довідка надійде на вказану у формі заповнення електронну адресу.

Під час особистого подання запиту адміністратору сервісного центру слід надати документ, що посвідчує особу, а це відповідно до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»:

— паспорт громадянина України;

— паспорт громадянина України для виїзду за кордон;

— дипломатичний паспорт України;

— службовий паспорт України;

— посвідчення особи моряка;

— посвідчення члена екіпажу;

—  посвідчення особи на повернення в Україну;

— тимчасове посвідчення громадянина України;

— посвідчення водія;

— посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон;

— посвідка на постійне проживання;

— посвідка на тимчасове проживання;

— картка мігранта;

— посвідчення біженця;

— проїзний документ біженця;

— посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту;

— проїзний документ особи, якій надано додатковий захист.

У разі якщо звертається представник то необхідно надати документ, що посвідчує його особу, оригінал та копію нотаріально засвідченої довіреності, яким уповноважено представника отримати в сервісному центрі МВС довідку щодо несудимості, а також заяву та копію документа фізичної особи, стосовно якої замовляється довідка.

Прес-служба Регіонального сервісного центру МВС в Миколаївській області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *