Ко Дню города в Николаевском зоопарке открыли новый комплекс «Украинское сафари»

16 сентября 2019, 8:57

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

15 вересня в рамках Дня міста в Миколаївському зоопарку відкрили новий комплекс «Українське сафарі» та познайомили городян з найвищими миколаївцями. Так жартома називають двох жирафів, які віднедавна оселилися в новозбудованому приміщенні.

За словами директора закладу Володимира Топчого, таких комплексів, як «Українське сафарі», немає в жодному іншому закладі нашої країни. До речі, відкриття співпало з відзначенням 118 річниці заснування Миколаївського зоопарку.

Міський голова Олександр Сєнкевич привітав городян з чудовою подією.

—      Сьогодні черговий день ми святкуємо ювілейну, 230-у річницю Дня народження міста. Нині ми познайомимося з найвищими городянами, які вже отримали документи на постійне місце проживання в Миколаєві. Цьому передувала тривала робота. У 2014 році миколаївці взяли участь в проєкті «Тато, хочу жирафа» та спільно зібрали 230 тисяч гривень. На ці кошти виготовили проєктно-кошторисну документацію і потім коштом міської скарбниці почали будівництво вольєру. Я радий, що у цієї ідеї було багато «батьків», адже результат вийшов чудовий. Хочу подякувати людям, які долучилися до реалізації задуму, а також дбайливому керівникові Володимиру Топчому, адже завдяки його зусиллям наш зоопарк стає кращим, — сказав міський голова.

Під час урочистостей було вручено перші нагрудні знаки, виготовлені на замовлення Миколаївського зоопарку з нагоди 120-ї річниці від його заснування (ювілей святкуватимуть за два роки). Відзнаки, Почесні грамоти від міського голови та унікальне видання книги про зоопарк отримали Артем Ільюк, народний депутат України VII та VIII скликання, який профінансував будівництво оглядового пішохідного містка; директор ТОВ «Миколаївміськбуд» Михайло Жендубаєв, саме його компанія будувала нове помешкання для жирафів; Олексій Леонтович, праправнук засновника Миколаївського зоопарку, за систематичну підтримку закладу; Таміла Бугаєнко за те, що вірила у реалізацію проєкту та всіляко цьому сприяла; Віра Журавльова, одна з найстарших співробітниць закладу, яка віддала улюбленій роботі майже 45 років.

Для миколаївців та гостей міста підготували цікаву розважальну програму. Звісно ж, головною та найбільш очікуваною подією для відвідувачів стало знайомство з жирафами Нуру та Логаном. Поки що довгошиї красені перебувають у зимовому вольєрі, щоб адаптуватися до нової домівки.

На святі виступили хореографічні колективи міста «Оксамит» та «Ритми планети», гімнасти від «iDance-pole dance studio». Також у програмі — цікаві номери з барабанами від Сергія Штефана та вокальні виступи Заслуженого артиста України Олександра Сичова.

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *