В Николаеве состоялась международная выставка собак

16 сентября 2019, 9:16

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

У неділю, 15 вересня, на стадіоні «Юність» у Миколаєві відбулася міжнародна виставка собак з нагоди 230-ї річниці міста Миколаєва та 10-річчя громадської організації незалежної федерації кінології Південного регіону.

Захід традиційно проходить за підтримки Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича. Переможець отримає спеціальну відзнаку мера.

Нагадаємо, що федерація займається розвитком та популяризацією кінології, дресируванням з різних напрямків, а саме підготовкою собак для служби у прикордонних військах, на митниці та підрозділах МВС. Також один з напрямків роботи каністерапія, це метод лікування та реабілітації з використанням спеціально навчених тварин.

Голова правління незалежної федерації, експерт-кінолог міжнародної категорії, головний отаман ГО “Південна регіональна академія козацтва” Олександр Воєводін подякував незмінним спонсорам та друзям організації за систематичну підтримку.

Городянам продемонстрували показові виступи Вітовського козацького товариства.

Захід став чудовою можливістю поспілкуватися для професійних кінологів, а також для городян, які не уявляють свого життя без чотирилапого улюбленця.

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *