Искрометная комедия в ОДК порадовала николаевских зрителей

08 октября 2019, 9:33

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Народний молодіжний театр «Парадокс»  Миколаївського обласного палацу культури (режисер Лілія Гупало, помічник режисера Євген Христосенко) подарував миколаївському глядачеві іскрометну комедію положень за п’єсою яскравих представників сучасної драматургії Жан-Жака Брикера і Моріса Ласента «Велика зебра або Нагадайте мені ваше ім’я».

Глядачі весь вечір насолоджувалися особливим гумором французької комедії та запаморочливим сюжетом.

Життя смугасте, як зебра. То біла смуга,  то – чорна, і не знаєш коли закінчиться одна, і почнеться інша. Тому не варто покладатися тільки на долю.

За сюжетом  наш головний герой — завзятий бджоляр і рибалка Фернан Бріак вирішив позбутися обридливої дружини. Він інсценує нещасний випадок, і з великим задоволенням вдихає повітря свободи.

Через деякий час він зустрічає своє «нове» кохання, а колишній дружині виплачують солідну страховку. Згодом  вона знаходить розраду в обіймах кращого друга сім`ї.

Все було б нічого, але і новий шлюб нашого героя починає тріщати по швах. Що робити?..

План давно готовий, і провірений. Чому б знову не провернути подібну аферу?  Він переконаний:  «Одного разу пощастило, і знову буде успіх!»

Але як свідчить стара приказка: «Таємниця радо чи пізно спливе на  поверхню!» Ось і настала чорна смуга для Фернана Бріака… Несподівано нашого ловеласа знаходить його давній друг — Моріс Білорусь, який встиг одружитися з його колишньою дружиною…

Глядачеві було важко не заплутатися у складній головоломці,  і разом з героями дійти до непередбачуваного фіналу.

У ролях: Станіслав Лишневський, Євген Христосенко, Анастасія Велінська, Гання Чернятова, Вікторія Блізніченко, Ганна Крижановська.

Інші учасники колективу, як кажуть, залишилися поза кадром. Колектив театру вдячний працівникам Палацу, які злагоджено і творчо допомагали втілювати задум режисерів, зокрема: Валентину Іванову, Ігорю Лисенкову, Олександру Хреновському, Сергію Бадюлі та Сергію Дяченку.

Цього року всі  свої вистави театр присвячує 20-річчю з дня заснування. Два десятиліття тому колектив розпочав свою діяльність на базі Морського культурного центру Державного підприємства  «Миколаївський морський  торговельний порт». А з березня 2008 року почав успішно працювати  на базі  Обласного палацу культури.  У 2009 році театру присвоєно почесне звання «народний».

Гупало Лілія Володимирівна – засновник і незмінний режисер театру. Під її керівництвом колектив набув свого неповторного стилю, який відповідає характерові творів репертуару,  про що неодноразово відзначали члени журі всеукраїнських та обласних конкурсів і  фестивалів театрального мистецтва.

Народний молодіжний театр «Парадокс» — лауреат Всеукраїнського фестивалю «Від Гіпаніса до Борисфена» (м. Очаків), лауреат Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Чорноморські хвилі» (м. Скадовськ); володар гран-прі та переможець у  номінаціях «Краща режисура», «Краща чоловіча роль першого плану»,  «Краща жіноча роль першого плану», «Краще оригінальне рішення», «Кращий акторський ансамбль» Міжнародного фестивалю «Південні маски» (м. Миколаїв), лауреат V Міжнародного юнацько-молодіжного театрального фестивалю аматорських колективів «ЛіхтArt» (м. Рівне).

Сьогодні «Парадокс сповнений творчих планів, і, як завжди, готовий радувати і дивувати улюблених глядачів новими театральними  постановками.

Зазвичай, на кожній виставі «Парадоксу» вирують емоції, зароджуються почуття, розпалюються пристрасті — і кожен раз актори-аматори  виходять  на сцену саме для того, щоб поділитися  всім цим з нами!

Тож, з нетерпінням будемо чекати нових зустрічей з цим чудовим колективом! Подальших вам успіхів і натхнення!


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *