В ГФС отреагировали на публикацию «Николаевских известий»

10 мая 2019, 20:54

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Нагадуємо, що нещодавно співробітниками податкової міліції Миколаївської області встановлено факт провадження господарської діяльності без отримання ліцензій на право торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами у одному з торгівельних павільйонів на території Миколаївської області.

У зв’язку з публікацією у Інтернет-виданні «Николаевские известия» повідомлення щодо позиції суб’єкта господарювання, у якого, за результатами оперативних заходів вилучено підакцизні товари, Головне управління ДФС у Миколаївській області вважає за необхідне повідомити наступне.

Сьогодні, ДФС трансформовано у професійну службу, яка надає якісні адміністративні, сервісні і консультаційні послуги. Головне управління ДФС у Миколаївській області завжди відкрите для конструктивного діалогу з бізнесом. Кожен суб’єкт господарювання, який звертається до Головного управління ДФС у Миколаївській області отримує кваліфіковану допомогу та якісне сервісне обслуговування.

Звертаємо особливу увагу, що працівники ДФС Миколаївщини чесно, добросовісно та професійно виконують свої функціональні повноваження, дотримуються вимог чинного законодавства України та працюють, виключно, у правовому полі.

Слід зазначити, що стратегія діяльності Головного управління ДФС у Миколаївській області залишається незмінною − викриття злочинних схем ухилення від оподаткування, відшкодування завданих державі збитків та, разом з цим, налагодження і підтримка партнерських відносин з суб’єктами господарювання, які чесно працюють та дотримуються вимог податкового законодавства.

Головне управління ДФС у Миколаївській області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *