Николаевцам напомнили о долгах по ЕСВ

02 мая 2019, 19:57

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Фахівцями Головного управління ДФС у Миколаївській області, спільно з територіальними органами Державної виконавчої служби України та Пенсійного фонду України вживаються заходи щодо погашення заборгованості із сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування економічно активними підприємствами області та фізичними особами – підприємцями.

Так, нещодавно відбулися спільні робочі наради за участі представників ДФС, ДВС та Пенсійного фонду Миколаївщини, під час яких розглянуто підсумки роботи за І квартал 2019 року та питання про підвищення ефективності подальшої співпраці. Також обговорено питання щодо своєчасності перерахування органами ДВС коштів, стягнутих на користь територіальних управлінь Пенсійного фонду України в Миколаївській області. Крім того, розглянуто шляхи збільшення надходжень до бюджету Пенсійного фонду України та зменшення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску.

Конструктивна співпраця фіскальної служби, державної виконавчої служби та Пенсійного фонду сприяє зменшенню боргу з ЄСВ та усвідомленню платниками податків необхідності дотримання норм податкового законодавства і сплати зобов’язань та, як наслідок, збільшенню надходжень до бюджету.

Головне управління ДФС у Миколавській області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *