Замдиректора Николаевского центра занятости, обвиняемый в получении взятки, дал показания в суде

11 января 2019, 19:22

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

У Центральному районному суді м.Миколаєва під головуванням судді Дмитра Тішка триває розгляд кримінального провадження за обвинуваченням заступника директора Миколаївського обласного центру у вчиненні кримінального правопорушення за ч.3 ст.368 КК України.

Нагадємо, відповідно до обвинувального акту, 22 травня 2018 року, посадовець отримав від приватного підприємця неправомірну вигоду у сумі 4,5 тис гривень за безперешкодне укладання між ним та Центром зайнятості договору купівлі товару і вчасне перерахування коштів.

Окрім цього, протягом квітня-травня 2018 року, обвинувачений пропонував зазначеному підприємцю укласти договір на виготовлення металевих решіток на вікна для встановлення їх в районних Центрах зайнятості Миколаївської області за завищеними цінами.

Після перерахування Центром зайнятості коштів за виготовлений товар, посадовець пропонував підприємцю повернути йому 70 % від суми різниці між фактично отриманими від Центру зайнятості коштами та реальною вартістю виготовлених товарів.

У судовому засіданні було заслухано останнього свідка сторони обвинувачення, колишню співробітницю Миколаївського обласного центру зайнятості, яка займалась перевіркою кошторисної документації. Остання повідомила відомі їй обставини, що стосуються зазначеного провадження.

Після допиту свідка стороною захисту було повідомлено про те, що обвинувачений готовий надати покази та заявлено клопотання про зміну порядку дослідження доказів, зокрема допит обвинуваченого після допиту свідків. Клопотання судом задоволено.

Обвинувачений визнав себе винним в отриманні неправомірної вигоди у травні 2018 року в сумі 4,5 тис гривень. Щодо другого епізоду, який стосується договору на виготовлення металевих решіток, свою провину не визнавав.

Окрім цього, клопотав про долучення до матеріалів справи листа Національного агентства України з питань державної служби, відповідно до якого обвинувачений не є службовою особою, яка займає відповідальне становище і взагалі не має статусу державного службовця.

Зазначене клопотання судом задоволено.

Після цього, стороною обвинувачення було заявлено клопотання про оголошення технічної перерви для вирішення питання щодо зміни обвинувачення.

З огляду на це, у засіданні оголошено перерву до 14.00 год 29.01.2019 року.


Прес-служба Центрального районного суду м.Миколаєва


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *