В Ольшанській ОТГ Міжнародний фестиваль повітряних зміїв вразив глядачів та участників

19 мая 2019, 13:50

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Ольшанський селищний голова Сергій Новак в інтерв’ю Миколаївському регіональному відділенню Асоціації міст України розповів про плани перетворення села Трихати, де проходить фестиваль повітряних зміїв, у туристичну і рекреаційну зону всієї громади. 

ІІІ міжнародний фестиваль повітряних зміїв, який розпочався 17 травня в селі Трихати Ольшанської селищної об’єднаної громади, триватиме 3 дні. В ньому взяли участь представники команд зі всієї України, а також міжнародні учасники. Гостей та учасників вітають як місцеві, так і національні творчі колективи, розгорнуто атракціони та майстер-класи.

В інтерв’ю Миколаївському регіональному відділенню Асоціації міст України Ольшанський селищний голова Сергій Новак розповів, що вже на другий рік фестиваль отримав підтримку адміністрацій Миколаївського району та Миколаївської області, а зараз — це в же розмах на рівні держави.

«Це вже в нас третій фестиваль поспіль. Коли ми у перший рік це починали разом із громадською організацією «Сила єднання», то ніхто не сподівався, що в нас таке буде, ­- зізнався Ольшанський селищний голова Сергій Новак, — Ми розглядаємо цей населений пункт, село Трихати, як центр туризму нашої громади. Враховуючи децентралізацію, я вважаю, що Ольшанська громада і Трихатська від цього тільки виграє».

Сергій Новак вважає, що така візитівка громади як фестиваль, позитивно впливає на імідж об’єднання і він сподівається, то ті сільські ради, які свого часу відмовилися від об’єднання з Ольшанкою, мали б цим заохотитися.

На підтримку цієї думки староста села Трихати Тетяна Бесклуба підтвердила, що тільки завдяки об’єднанню мешканці села відчули зміни на краще, а завдяки проведенню фестивалю і не тільки — у села Трихати стає більше можливостей.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *