Николаевский коллектив «Юнги» покорял публику многих стран

15 мая 2018, 10:29

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

У Миколаєві, у концертному залі Обласного палацу культури, відзначав своє 50-річчя зразковий ансамбль танцю «Юнги» (балетмейстер  Елла Акманова, керівник підготовчої групи Тетяна Котенко).

До свого ювілею він дійшов з вагомими творчими здобутками і глядачі, які прийшли на зустріч зі своїми улюбленцями,   мали чудову нагоду переконатися у цьому.

Ансамбль танцю «Юнги» створив Олександр Мирошниченко. У 80-х роках минулого століття з колективом  працював  Олександр Шевляков, з 1992 року — керівником колективу була  заслужений працівник культури України   Ольга Дорошина, а з 2002-го   — Елла Акманова.

Приємно, що Олександр Мирошниченко та Ольга Дорошина були присутні на урочистостях. Вдячні вихованці колективу вручили їм букети квітів та засвідчили любов та повагу не одного поління юнгівців.

В.о. голови облдержадміністрації Бонь В.В. щиро привітав ансамбль та вручив Почесну грамоту, а депутат обласної ради Ташлик Г.В. — відзнаку обласної ради «За заслуги перед Миколаївщиною» Акмановій Е.О.

До привітань приєдналися помічник народного депутата України Бориса  Козиря Алла Потьомкіна, начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини  Миколаївської міської ради Любаров Ю. Й., директор Миколаївського коледжу культури і мистецтв, кандидат культурології Мицик С.  В., голова обласного осередку Національної хореографічної спілки України, заслужений працівник культури України, доцент кафедри хореографії Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв Мерлянов М.В., професор кафедри хореографії Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв Мерлянова О.А. та інші гості.

Директор Обласного палацу культури, заслужений працівник культури України Добкіна М.М. теж привітала «Юнг» та  підкреслила, що великого значення має тісна співпраця з батьками, які є правою рукою у всіх  справах. Вони не тільки активно підтримують діяльність ансамблю, але й беруть участь у реалізації хореографічних постановок та органічно доповнюють виступи юних танцюристів на сцені.  Марія Миколаївна повідомила про те, що Палац виділив кошти на придбання нових сценічних костюмів «Юнгам».

Велика увага з боку посадовців та громадськості свідчить про високий авторитет та популярність цього колективу.

Так, зразковий ансамбль танцю «Юнги» став справжньою школою естетичного виховання для дітей та підлітків. Це численний і згуртований колектив з великими творчими планами і можливостями.

Нині у колективі понад 100 дітей віком  від 4 до 16 років оволодівають  танцювальними навичками.

«Юнги» завжди відрізнялися високою культурою виконання, артистизмом, бездоганною технікою, сценічною культурою,  ансамблевою злагодженістю, гарними сценічними костюмами.

У репертуарі ансамблю високопрофесійні хореографічні композиції як у народному плані, так і оригінальні постановки у  сучасному стилі.

Зразковий ансамбль танцю «Юнги» — переможець обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів. Сьогодні  немає потреби їх перелічувати, але на кожному із них наш ансамбль був фаворитом конкурсних програм і окрасою будь-якого гала-концерту.

Багато колишніх  учнів працюють танцюристами у професійних колективах України, Німеччини, Великобританії, Росії, США. Деякі з них є керівниками хореографічних ансамблів.

За 50 творчих років тисячі дітей навчилися розуміти прекрасний світ танцю, пластики, руху, музики.

У майбутньому вихованці колективу оберуть різні професії, але палка любов до танцю залишиться у їхніх серцях назавжди. І тільки найталановитіші, найбільш віддані будуть служити Терпсихорі  усе своє життя.

Тож побажаємо вихованцям зразкового ансамблю танцю «Юнги»та їх керівникам Акмановій Е.О. та  Котенко Т.А., подальших творчих успіхів!

Колектив ОДК

 

 

 

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *