На Николаевщине правоохранителей обвиняют в коррупции и штрафуют

29 марта 2018, 22:55

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

В результаті належної організації участі у судових розглядах справ за протоколами про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією,  та наполегливої позиції, працівниками прокуратури області доведено у суді ще два факти  адміністративних правопорушень, за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП (несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування), вчинених колишніми працівниками поліції.

Так, 23 та 28 березня 2018 року постановами Центрального районного суду м. Миколаєва колишніх інспектора-чергового сектору реагування патрульної поліції Березнегуватського відділу поліції та оперуповноваженого кримінальної поліції Інгульського відділу поліції визнано винними у порушенні вимог статті 45 Закону України «Про запобігання корупції», а саме у несвоєчасному поданні декларацій особами, які припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування.

Порушників притягнуто до відповідальності  у вигляді штрафу у розмірі 850 грн. кожного

На даний час спеціально уповноваженим суб’єктом у сфері протидії корупції складено 11 протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, відносно колишніх правоохоронців за вищенаведеними фактами. Стосовно 7 осіб справи за протоколами вже розглянуто судами  із постановленням рішень про накладення штрафних санкцій.

Нагадуємо, відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції», особи, які припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язані наступного року після припинення діяльності подавати в установленому частиною першою цієї статті порядку декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *