Dzidzio отменил концерты из-за нападения

29 декабря 2018, 19:32

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Солист группы Dzidzio Михаил Хома сообщил, что отменяет все запланированные на новогодние праздники выступления в связи с нападением в Киеве. Об этом он написал на своей странице в Instagram.

Он также сообщил, что сегодня утром его состояние ухудшилось, и врачи настояли на госпитализации.

Я хочу звернутися до всіх і розказати ситуацію, яка вчора сталася зі мною. Перед ефіром на радіо на мене напала зграя бандитів, це було близько 8 людей неслов’янської зовнішності на чолі з Михайлом Мішковим, який на мою думку, є у злочинній змові з Олегом Турком. Вчора я перебував у стані шоку і не розумів серйозності того, що відбувається. Лікар діагностував у мене розрив барабанної перетинки лівого вуха. І сьогодні зранку я почуваюся гірше. Тому лікар наполіг на госпіталізації. Я знаходжуся в лікарні і змушений буду провести тут всі Новорічні свята.
Я звертаюся до всіх наших концертних партнерів, замовників, і прошу вибачити мене і мою команду, але ми змушені скасувати всі заплановані концерти мінімум на місяць, в тому числі відміняємо корпоративні виступи у Новорічну ніч.
Для мене як для музиканта в першу чергу є важливим мій слух, який я можу втратити.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *