За словами експерта, справжній успіх залежить від того, чи цінуєте ви те, що вже маєте.
Експерт вважає, що справжній успіх вимагає того, аби ви полюбили процес вдосконалення та досягнення у своєму житті / фото ua.depositphotos.com
Експерт з лідерства Скотт Маутц вважає, що розкриття успіху починається з усвідомлення того, наскільки ви вже є успішними. За його словами, успіх – це не лише про те, скільки грошей ви заробляєте або якої посади вже досягли. Про це він розповів для CNBC make it.
“Перш ніж почати щось змінювати, додавати чи віднімати, витратьте трохи часу на оцінку”, – порадив експерт.
Маутц підкреслив, що справжнє вимірювання успіху вимагає самоаналізу багатьох питань, які виходять за межі звичайних показників “скільки” та “як високо”. Експерт поділився шістьома питаннями і якщо ви зможете на них відповісти, то ви є успішнішими, ніж могли собі уявити.
Відео дня
Чи живете ви своїми цінностями?
“Дрібниці, які ви робите щодня, є прикладом того, ким ви є. Маленькі враження, які ви справляєте, залишають велике, постійне враження. Питання полягає в наступному: Чи вирішили ви поводитися відповідно до своїх цінностей? Наприклад, якщо ваша основна цінність – це доброта, то чи залишаєтесь ви незмінно добрими, навіть коли це важко?”, – запитав Маутц.
За його словами, жити за своїми цінностями означає те, що ви зосереджені та дисципліновані, а завдяки цим якостям ви точно досягнете успіху.
Чи працюєте ви над своїм життям?
Експерт каже, що всім людям потрібно працювати над своїм життям, проте іноді ми поринаємо у звички, системи та процеси, які більше не приносять нікому користі.
“Чи робите ви час від часу крок назад, щоб уявити собі життя, яким ви дійсно хочете жити, і людиною, якою ви дійсно хочете бути? Чи робите ви час від часу крок назад, щоб уявити собі життя, яке ви дійсно хочете прожити, і людину, якою ви дійсно хочете бути? Чи роздумуєте ви над тим, чи рухаєтесь ви туди, куди дійсно хочете йти?”, – поцікавився фахівець.
Чи цінуєте ви те, що вже маєте?
Експерт наголосив, що щастя та успіх залежать також від зосередження на тому, що ви вже маєте.
“Я знаю з власного досвіду – і гадаю, що ви теж, – що дуже легко потрапити в полон відчуття, що того, що ви маєте, ніколи не буде достатньо, що ви завжди прагнете чогось більшого, постійно шукаєте наступну сходинку сходів, на яку можна піднятися”, – поділився Маутц.
Він додав, що навичка постійно дякувати за все, що ви маєте та чого вже досягти, а не завжди хотіти більшого, є головною рисою найуспішніших людей.
Чи спрямоване ваше мислення на розвиток?
Експерт підкреслив, що на шляху до успіху ви будете робити помилки, однак ключове питання в тому, як ви на це реагуєте.
Чи виконуєте ви роботу так, щоб бути готовим до можливостей, коли вони з’являться?
За словами фахівця, справжній успіх вимагає того, аби ви полюбили процес вдосконалення та досягнення. Інколи це може бути складно, особливо коли робота здається монотонною, нецікавою або далекою від того, що ви насправді хочете досягнути.
Чи намагаєтеся ви досягти своїх цілей, а не чиїхось інших?
“Нещодавно моя подруга сказала мені, що відчувала себе невдахою через те, що не отримала бажаного підвищення. Але коли я підштовхнув її визначити, що насправді означає для неї успіх, то виявилося, що це зовсім не те підвищення”, – розповів Маутц.
Експерт зауважив, що коли людина по-справжньому визначить, що для неї означає успіх, лише тоді вона зможе зрозуміти, наскільки вже є успішною.
Читайте також:
Смачні булочки з 4 інгредієнтів: гуру випічки поділилась простим рецептом
Треба мати гострий розум, щоб побачити орла серед курей та півнів за 5 секунд: хитра головоломка
Винюхують слонову кістку та рідкісних тварин: у Танзанії контрабанду шукають гігантські щури
Інші поради експертів щодо досягнення успіху
Раніше експерти розповіли, що дуже успішних людей вирізняють з-поміж інших сім ранкових звичок. Зокрема до цього переліку входять: ранні підйоми, фізичні вправи, медитації та інші звички.
Також було названо 5 речей, які роблять успішні люди, аби отримати фінансову свободу. Зокрема експерти радять інвестувати в безперервну освіту, приймати сильну трудову етику та створювати активи, що генерують грошові потоки.