В Николаеве ученики 11 классов почувствовали себя студентами в аграрном университете

06 марта 2020, 13:24

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Учні 11 класів Кривоозерської ЗОШ №1 та № 2 відчули себе студентами  в Миколаївському національному аграрному університеті.

Це стало можливим завдяки співпраці Кривоозерської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості з Кривоозерським відділом освіти та Миколаївським національним аграрним університетом в рамках 3-х сторонньої угоди про співробітництво.

Професії аграрного сектору  на Миколаївщині постійно користуються попитом на ринку праці та потребують висококваліфікованих фахівців. Тому молодь часто планує свою кар’єру на аграрних підприємствах регіону.

Під час опитування старшокласників Кривоозерщини було виявлено, що більшість планує вступати до «Миколаївської аграрки». Тому на запит молоді організовано екскурсію до вишу.

 Діти відчули «на смак» студентське життя та побачили як відбувається навчальний процес у закладі вищої освіти.  Під час зустрічі фахівці служби зайнятості наголосили на важливості єдності «Хочу», «Можу», «Треба» при визначенні свого майбутнього фаху.

Акцентовано увагу на проходженні тестування для визначення професійних орієнтирів та сучасний стан ринку праці Миколаївщини.

Миколаївський обласний центр зайнятості 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *