В Николаеве 150 студентов и 500 школьников писали правовой диктант

27 апреля 2018, 11:44

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

У Миколаївській області стартував Всеукраїнський правовий диктант.

Щодня у соціумі ми стикаємося з різними ситуаціями і не завжди у всіх правових моментах можемо собі зарадити. У зв’язку з цим, Експертна юридична служба, за підтримки Міністерства юстиції України, вирішила допомогти людям зрозуміти, де є правові моменти, і як у них легко давати собі раду.

25 квітня, уже вдруге в Україні проходить Всеукраїнський правовий диктант, призначення якого дослідити рівень правової грамотності громадян України, які представляють різні вікові групи. Також показати суспільству, що власна правова безпорадність є вельми небезпечною та має наслідком серйозні фінансові та моральні витрати.

До цього, унікального та суспільно-значимого проекту долучилося і Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області.

Одночасно о 10.00 год. в Миколаївській області стартував Всеукраїнський правовий диктант. Одразу він стартував у чотирьох вищих навчальних закладах міста, які гостинно прийняли у своїх стінах учасників та гостей заходу: в Миколаївському національному аграрному університеті, Миколаївському інституті «Одеська національна юридична академія», Миколаївському відділенні навчально-наукового інституту заочного навчання Національної академії внутрішніх справ та у Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макаров. Крім вищих навчальних закладів проект стартував також і у всіх загальноосвітніх школах області. Загалом, участь у проекті взяло більше 150 студентів та 500 учнів.

Базовим закладом проведення став Миколаївський національний аграрний університет, куди завітали учасники з інших ВУЗів м. Миколаєва, викладачі. Поважні спікери заходу презентували питання з 5-ти публічних галузей права: сфера фінансів, сфера здоров’я, соціальна сфера, особиста сфера, безпека та всі бажаючі.

Спікерами виступали видатні діячі області. Окрім начальника Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Романа Возняка, першого заступника начальника управління Інни Фірсової та заступника начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації — начальника Управління державної реєстрації Георгія Решетілова, прийняли участь та долучились до проведення цього суспільно-важливого соціального проекту — Голова Ради адвокатів Миколаївської області Антипченко В’ячеслав, директор Коледжу преси та телебачення Гліб Головченко, заступник начальника Управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації Оксана Черненко та голова ГО «Успішне місто Миколаїв» Алла Ряжских.

За підсумками проекту будуть сформовані пропозиції для державних органів влади, що дадуть можливість суттєво підвищити рівень правової грамотності громадян України.

Усім учасникам диктанту на електронну пошту надійде інформація про результат проходження диктанту. Незалежно від результату, кожен отримає сертифікат про участь і персональну карту правового здоров’я, де буде зазначено рівень знань із різних напрямів права.

З нетерпінням очікуємо результатів!

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *