Миколаївський обласний Палац культури підготував   тематичну  відео програму до Міжнародного дня осіб з інвалідністю

03 декабря 2020, 22:15

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Враховуючи карантинні обмеження,  Миколаївський обласний Палац культури підготував   тематичну  відео програму до Міжнародного дня осіб з інвалідністю.

Палац ніколи не стоїть осторонь від проблем осіб з інвалідністю. Він  йде  в ногу з часом, і серед пріоритетних напрямків   його діяльності є робота з людьми цієї категорії.

Серед учасників   аматорських формувань Обласного палацу культури є і особи  з інвалідністю. Тут створені відповідні умови для того, щоб ці люди мали можливість  реалізувати свій творчий потенціал. Саме арт-терапія сприяє зміцненню їх здоров’я.

Палац —  єдине пристосоване приміщення для проведення заходів для  людей з інвалідністю. В першу чергу, тут створені комфортні умови для безперешкодного доступу користувачам-візочникам.

Близько 10 відсотків серед  загальної кількості відвідувачів культурно-масових заходів Палацу є особи  з обмеженими фізичними можливостями.

Відкрили концертну програму члени Національної збірної України, бронзові призери Чемпіонату України, кандидати у майстри спорту,  спортсмени Миколаївського  регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», представники регіональної збірної команди, учасники всеукраїнських фестивалів  Тетяна Клименко та  Олег Воловадюк.

Тетяна Клименко (м. Миколаїв), Анна Франків (м. Миколаїв), Надія Булка  (м. Нова Одеса), Валентин Ігнатов  (м. Нова Одеса)  — надзвичайно цікаві творчі особистості.  Їх  роботи з декоративно-прикладного мистецтва завжди вражають досконалістю   і  є  окрасою будь-яких виставок.

Здорові люди, маючи руки, ноги, зір, слух, часом не витримують ударів долі. Втративши роботу, кохану людину, друга, ламаються і здаються. Разом  з тим інвалідам доводиться вирішувати такі ж проблеми у значно  гірших умовах. І вони  з честю долають ці перешкоди!… Значить вони мають сильний духовний стрижень, який допомагає їм жити?  От саме такий стрижень має молодий миколаївський поет Олексій Лебедич.  Він приводить приклад із свого життя, який яскраво характеризує його силу волі і палке  бажання жити,  незважаючи на свою непросту долю.  Його вірші  варто перечитувати, бо у них закладений глибокий філософський зміст.

Директор Миколаївського фізкультурно-оздоровчого клубу інвалідів «Вікторія»  Руслан Бузик ознайомив з основними напрямками діяльності   свого клубу, та побажав кожному реалізації у своєму житті.

Хореографічний колектив «Золотий колосок» Тернівського Будинку культури  представив танцювальну композицію «Ніч яка місячна». Солісти колективу Юлія Любецька і Дмитро Пурдіч повідали присутнім історію  великого кохання.

Юлія Любецька та Дмитро Пурдіч  — члени національної збірної України, спортсмени Миколаївського  регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», представники регіональної збірної команди, кандидати у майстри спорту,  срібні призери чемпіонату України-2019. Їх виступів завжди  з нетерпінням чекають сотні глядачів.

Миколаївські паралімпійці   вражають увесь світ своїми досягненнями. Головний тренер збірної команди України з фехтування на візках, заслужений працівник фізичної культури України, заслужений тренер України Геннадій Яновський  запевнює, що його команда завжди голова прийти на допомогу людям, які цього потребують.

Сповнена життя пісня «Я поднимусь» у виконанні Івана Курбатова,  Єгора Джемліханова і Іллі Дудника, солістів зразкового вокального ансамблю «Привіт» (керівник Галина Бардадим), дає сили усім людям, які намагаються загартувати свій  характер.

Доброта – це людський скарб,  це один з проявів людської душі. Але шлях до доброти непростий і не завжди легкий, тому треба вчитися доброти для того, щоб наші серця ніколи не зачерствіли. Саме про це високе почуття співав Микола Міценко та  учасники зразкового вокального ансамблю «Привіт» (керівник Галина Бардадим).

Мистецтво завжди торкається найпотаємніших струн людської душі. Зразковий ансамбль сучасного танцю  «Пасадена» (керівник Катерина  Алексєєва)   презентував танцювальну композицію «Струни душі».

Народний ансамбль бального танцю «Грація» (керівник Роман Гусаков) подарував гарний настрій, виконавши одну із найкращих своїх композицій «Back to the future».

Фінальним номером стала пісня Ірини Білик «Хай живе надія» у виконанні Анастасії Якименко та учасників зразкового вокального ансамблю «Привіт» (керівник Галина Бардадим). Допоки кожна людина буде вірити у диво, допоки у наших серцях буде жити надія ми не втратимо віру у наше майбутнє!

Обласний палац культури  висловлює щиру подяку за надану допомогу у ході підготовки та проведення програми:

  • департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації (директор Єльчієва О.Р.);
  • Миколаївському фізкультурно-оздоровчому клубу інвалідів «Вікторія» (директор  Бузик Р.Ю.).

Над програмою працювали:

  • Ганна Якименко, режисер-постановник;
  • Олег Юрлов, звукорежисер;
  • Віктор Севлісян, оператор фільмуванням і монтажу;
  • Роман Власенко, ведучий.

Обласний   палац культури  є надійним партнером для  державних та громадських організацій, які працюють у цьому напрямку, і  завжди готовий підтримати будь-яку ініціативу задля  того, щоб люди з інвалідністю відчували себе повноцінними членами нашого суспільства.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *