Миколаївщина взяла участь у міжрегіональному онлайн-мості «Позашкільна освіта: сьогодення та перспективи»

22 января 2021, 14:25

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

21 січня 2021 року Державною службою якості освіти України та її територіальними органами у Кіровоградській, Миколаївській та Черкаській областях було організовано та проведено міжрегіональний онлайн-міст «Позашкільна освіта: сьогодення та перспективи».

З вітальним словом звернулася Alla Bondar, заступниця Голови Державної служби якості освіти України, яка передала вітання від Голови Служби Руслана Гурака учасникам онлайн-зустрічі, зазначила, що в грудні підписано наказ про затвердження методичних рекомендацій по розбудові внутрішньої системи забезпечення якості освіти у позашкільних освітніх закладах, розпочата робота по створенню порадника для директора позашкільного закладу. В умовах створення територіальних громад позашкільна освіта опинилася в дуже складних умовах, але найголовніше завдання — забезпечити спільне розуміння якості позашкільної освіти та якості освітньої діяльності для успіху кожної дитини. Алла Володимирівна подякувала керівникам та колегам з регіонів за взаємодію на засадах партнерства.

Партнером Державної служби якості освіти України є Міжнародна асоціація позашкільної освіти на чолі з Оленою БИКОВСЬКОЮ наголосила, що обговорюється вкрай актуальний документ, який упроваджує внутрішню систему забезпечення якості освіти в позашкільних освітніх закладах, звернула увагу представників влади на необхідність збереження кожного закладу, який працює на благо дітей та подякувала колегам, які об’єднали зусилля в подолані викликів, створених пандемією.

Представники від засновників зазначили про необхідність підтримки позашкілля з боку влади, а важливими завданнями є збереження мережі закладів, розвиток нових напрямів, збільшення кількості вихованців, матеріально-технічне забезпечення закладів має відповідати сучасним вимогам, потрібно підвищувати престижність професії та належний рівень оплати.

#ОленаКолінко, заступник начальника-начальник відділу інституційного аудиту управління Державної служби якості освіти у Миколаївській області надала рекомендації — «7 кроків успіху» по формуванню внутрішньої системи забезпечення якості освіти, зазначила, що в минулому дбали про контроль якості, а сучасність вимагає її ефективної розбудови, спільної роботи всіх учасників освітнього процесу.

Керівники провідних закладів позашкільної освіти у Кіровоградській, Миколаївській та Черкаській областях /Ганна Суркова, директорка Комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості», Лариса Щукіна, директорка Обласного будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради, Юлія Темченко, директорка Черкаської дитячої музичної школи № 1 ім. М. В. Лисенка/ обмінялись власним досвідом по впровадженню самооцінювання освітніх і управлінських процесів закладів позашкільної освіти.

Учасники онлайн-наради висловили вдячність організаторам за змістовну і таку необхідну інформацію, представники територіальних управлінь Служби запевнили, що і надалі будуть надавати допомогу та рекомендації позашкільним закладам.

#ПозашкілляВажливе

#ЗабезпечуємоЯкістьОсвітиРазом

Раніше повідомлялося, що управління Державної служби якості освіти у Миколаївській області розпочало взаємодію з територіальними громадами Миколаївщини.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *