Управління Державної служби якості освіти у Миколаївській області розпочало взаємодію з територіальними громадами Миколаївщини

14 января 2021, 13:00

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

З територіальними громадами Миколаївщини розпочало взаємодію управління Державної служби якості освіти у Миколаївській області. 

12 січня 2021 року управлінням Державної служби якості освіти у Миколаївській області проведено стратегічну онлайн-сесію «Якість освіти – спільна відповідальність» для органів управління освітою територіальних одиниць Миколаївської області (79 осіб).

Із вітальним словом до учасників звернулася Алла Бондар, заступник голови Державної служби якості освіти України. Вона зазначила, що якісний заклад освіти створюється у результаті спільних зусиль засновника, директора, вчителів, мотивованих учнів та батьків. Якісний заклад – це насамперед діти і вчителі, об’єднані спільними цінностями та прагненням до розвитку.

Тетяна Голубченко, начальник управління Державної служби якості освіти у Миколаївській області, визначила напрями партнерства та взаємодії різних органів та установ у забезпеченні якості освіти.

Практичним досвідом щодо конкретних кроків органів управління освітою для формування системи якісних освітніх послуг на території громади поділилися Олександр Лука, начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Казанківської селищної ради, і Олена Кравець, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Галицинівської сільської ради. Зокрема: створення оптимальної освітньої мережі, належних умов для освітнього процесу, безпечного та інклюзивного середовища, організація співпраці й пошук партнерів у розбудові якісної освіти.

На важливості обґрунтованих управлінських рішень у забезпеченні якості освіти наголосила Олена Удовиченко, директор департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації.

Директор Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Василь Шуляр запропонував можливі шляхи взаємодії зі стейкхолдерами щодо підвищення якості освіти.

Спеціалісти управління Державної служби якості освіти у Миколаївській області Олена Колінко, Олена Грицан, Руслана Даниленко звернули увагу на прямий взаємозв’язок між процедурами, інструментами забезпечення якості освіти та розвитком закладів освіти.

Проведена онлайн-сесія є першою серед запланованих на 2021 рік, під час якої окреслені шляхи взаємодії зі стейкхолдерами щодо підвищення якості освіти Миколаївщини. Адже якість освіти – спільна відповідальність!

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *