У Миколаєві відбулася літературна імпреза, присвячена 150-річчю від дня народження Лесі Українки

25 февраля 2021, 18:22

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

24 лютого у Миколаївській обласній науковій бібліотеці відбулася літературна імпреза  «Хотіла б я піснею стати…», що присвячена 150-річчю від дня народження Лесі Українки.

Гості заходу доторкнулися до потаємних глибин її поетичної душі, дізналися про цікаві факти з життя видатної поетеси.

Особливим подарунком для глядачів стала поетична композиція «Наша Леся», що була представлена талановитими вихованцями Миколаївського муніципального академічного коледжу у рамках співпраці, закріпленої укладеним меморандумом між коледжем та обласною науковою бібліотекою. Постановка створена на основі літературної творчості Лесі Українки та уривків із п’єси «І все-таки я тебе зраджу» сучасного драматурга Неди Нежданої. Автор сценарію і режисер вистави – викладач коледжу, артистка Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру Марина Васильєва.

Глибше відчути поетичне слово Лесі Українки допомогла                   книжково-ілюстративна виставка з фонду обласної бібліотеки «Я жива! Я буду вічно жити!».

Раніше повідомлялося, що на засіданні постійної депутатської комісії Миколаївської обласної ради з питань культури та спорту розглянули питання закриття бібліотек.

 

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *