У Миколаєві гімназія відзначила День української писемності та мови

11 ноября 2020, 15:45

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Перша українська гімназія імені Миколи Аркаса відзначила у Миколаєві День української писемності та мови з дотриманням карантиних вимог.

Про це повідомив директор закладу Сергій Бережний:

«Учні 1(5)-Б класу презентували свої власні поезії та вірші українських поетів, 3(7)-А клас створив колажі та привітав усю гімназійну родину гуморескою, 2(6)-Б клас провів фотоконкурс “Я співаю (розмовляю) українською”. Учнівський колектив 7(11)-А класу нагадав про історію створення цього свята у вигляді відеопрезентації. Учні 1(5)А класу взяли участь у флешмобі. Велику роботу провели вчителі української мови та літератури на чолі з Яценко Н. А., керівником кафедри української філології

Класні керівники у режимі онлайн провели години спілкування.

Окремі учні та працівники закладу писали ХХ Всеукраїнський диктант національної єдності.

За сприяння методиста МОІППО Крика Д.О. в арт-галереї гімназії відкрилась нова виставка творів миколаївських художників.

Привітав гімназійну родину випускник 2020 року, а зараз студент І курсу Інституту високих технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Мірошніченко Нікіта своєю перемогою на всеукраїнському етапі конкурсу-захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України в секції “Селекція та генетика” – І місце.

Трудовий колектив гімназії біля їдальні та спортивної зали закладу, висадив горіхове дерево. У м. Миколаєві в 1993 році гімназія була утворена першою як заклад нового типу з українською мовою навчання, яка покликана плекаати майбутню національну еліту.

Наші гімназійні таланти!

Вірші учнів 1(5)-Б класу:

https://youtu.be/dFO6OAXNaoQ

https://youtu.be/0LazkUwoSOU

Творчі доробки учнів 3(7)-А класу:

https://youtu.be/VSgqBCMHXIA

Робота учнів 7(11)-А класу:

https://youtu.be/2kXvF2i6lGw


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *